Ресторан в Грибівка на піску «Річард» - узбережжя Чорного моря

БРОНЮВАННЯ НОМЕРІВ

Отримайте гарантію заселення прямо зараз!

Проведіть свята і заходи в ресторані готелю «Річард»

Наш ресторан

Концепція кухні ресторану «Річард» - представити найсвіжіші фермерські продукти через мистецтво гастрономії. В меню ресторану представлені страви європейської та одеської кухні, велике мангал-меню, асортимент страв з риби і вишукані десерти. Для маленьких гурманів - окреме дитяче меню. Барне меню не залишить байдужим дорослих. Наш ресторан при готелі надає великий спектр послуг для корпоративних замовників. Тут ви можете замовити повне ресторанне обслуговування ділових заходів, що проводяться в залах готелю: привітальна кава, обід, кава-паузи, фуршет, коктейль, банкет. Ресторан має всі умови і для проведення святкових заходів на високому рівні: корпоративних свят, приватних вечірок, весіль, виїзних церемоній одруження. Тут вам допоможуть створити необхідну атмосферу для ідеального відпочинку в Грибівка згідно з вашими побажаннями, настрою і тематики. Відкриті майданчики готелю «Річард» - тераса ресторану біля моря, власний просторий пляж, а також чудові локації для кращих фото прикрасять будь-яку подію.

Меню ресторану

 

Ресторан в готелі Річард

Будучи курортом на узбережжі Чорного моря, Грибівка радує різноманіттям не тільки готелів, але і кафе, а також ресторанів, що знаходяться прямо біля пляжу. Тому відпочинок біля моря в Грибівка завжди проходить на вищому рівні. Їх рівень цілком відповідає європейському і може змагатися з турецьким сервісом. Багато ресторанів також розташовуються усередині готелів. Наприклад, є ресторан з великою літнім майданчиком і альтанками буквально на пляжі, що належить готелю «Richard».

Як і багато інших ресторани Грибівка, він радує не тільки вишуканим інтер’єром малого залу, але ще смачною кухнею. Прямо з ресторану можна спостерігати за морськими хвилями, милуватися заходом сонця, лінією горизонту і т. Д. Більш того, тут екологічно чиста не тільки їжа, але і матеріал, з якого побудований ресторан, тому можна не побоюватися отруєння. Досвідчені офіціанти обслуговують прямо на пляжі.

Всі ресторани в Грибівка на пляжах і узбережжі дуже затишні і доповнюються барами, а також кафе. Приїжджому залишається тільки вибирати по кухні і інтер’єру, куди піти, що спробувати і т. Д. Кухні в ресторанах вражають багатством пропозицій. Здається, що тут зібрані рецепти з усього світу. Тут і європейська кухня, і східна, є вірменська і звичайно ж багатюща українська. Більш того, є козацька кухня в ресторані «Козачок».

Кожен ресторан Грибівка завдяки мальовничій місцевості немов би наділяє неповторною родзинкою. Варто зайти хоча б у один, щоб відчути присмак Грибівка.

Зв`яжіться з нами!