Аквапарк в Затоці | Готель Річард

БРОНЮВАННЯ НОМЕРІВ

Отримайте гарантію заселення прямо зараз!

Аквапарк в Затоці. Водний рай на березі Чорного моря

Здавалося б, чим ще можна здивувати і розважити на першокласних чорноморських курортах Одеської області? Затока і Грибівка постійно розвиваються, зростають і кожен сезон намагаються придумати щось нове, щоб відпочиваючим було ще цікавіше.

Так, кілька років тому в Грибівка відкрили масштабний фестиваль «Summer Sound Griboffka» – найбільше музична подія, де виступають наймодніші і кращі виконавці. Фестиваль відразу ж переступив рамки Одеської області і отримав статус міжнародного, куди з’їжджаються любителі якісної сучасної музики з усієї України, Молдови, Росії, Білорусії.

akva1

 

Затока вирішила не відставати в популярності, і в 2017 році був відкритий аквапарк на Лиманської – перший великий парк водних атракціонів в Затоці. Тепер аквапарк «Затока» на Лиманської стане символом курорту і самим відвідуваним місцем на Будакській косі.

Що пропонує аквапарк на Лиманської гостям?

Незважаючи на те, що аквапарк носить горду назву «Затока», розташований він на Лиманської, що недалеко від Кароліно-Бугаз – в самому серці курортної зони, місці, що об’єднує два знаменитих селища. Перед парком розваг облаштована велика парковка, це зручно всім, хто приїжджає відпочити на власному автомобілі – проблем з місцями не виникає навіть у високий сезон.

 

akva2

 

Новий аквапарк в Затоці готовий вразити уяву навіть найзавзятіших і скептично налаштованих туристів! Барвисте оформлення, всілякі гірки і атракціони, безліч зон відпочинку – аквапарк побудований за світовими стандартами і з урахуванням різних потреб.

Великим плюсом «Затоки» вважається хороше зонування і продуманість спеціальних місць за інтересами. Так, є куточок для самих маленьких – для них питання безпеки стоїть дуже гостро, є гірки для дітей і для дорослих, де можна випити адреналіну і випробувати себе на сміливість. Для любителів і гідромасажу спроектований особливий басейн з підводним масажем, є послуги з СПА-процедур.

 

akva3

 

Розслабитися, посміятися і виступити в завзятих колективних іграх допоможуть аніматори – група професійних веселунів проводить для дітей різні розважальні програми.

Вдосталь наплававшись, можна підкріпитися смачними стравами місцевої та європейської кухні в ресторані або барі. Там прийнятні ціни і широкий асортимент найулюбленіших страв дітей і дорослих на літній відпочинок. Звичайно, такі питання як шафки для зберігання особистих речей, безпеку атракціонів, чистота води, санвузли організовані на найвищому рівні, за вимогами, що не поступається європейським нормам.

Аквапарк «Затока» пропонує якісно інший вид відпочинку, ніж прості розважальні споруди на березі моря, це особливий світ веселого сміху, фонтану бризок і море емоцій.

Відкриття аквапарку в Затоці – визначна подія не тільки селища, а й Одеської області. Новий центр водних розваг, безсумнівно, припаде до душі все відпочиваючим на курорті!

Зв`яжіться з нами!